Otoplastiken Erfahrungen und Wissenswertes

Paszporty ucha i otoplastyka w nowoczesnych aparatach słuchowych

W dzisiejszym świecie nowoczesny aparat słuchowy jest nie tylko bardzo lekki i mały, ale także przynosi ogromny występ. Nowoczesne technologie umożliwiają zoptymalizowanie słuchu za pomocą aparatu słuchowego. Im dalej wykorzystujesz możliwości nowych technologii, tym lepsze będzie twoje wrażenie słuchania. Decydującym czynnikiem jest oczywiście siła redukcji słuchu z jednej strony, a z drugiej strony również model aparatu słuchowego. Otoplastics są używane do aparatów słuchowych HDO.

Co to jest otoplasty?

Otoplastics to nic więcej niż bezpośrednie połączenie między uchem a aparatem słuchowym. Te otoplastics są albo połączone bezpośrednio z wąż dźwiękowy, albo mocno z obudową.

Otoplastics zapewniają maksymalne bezpieczne trzymanie aparatu słuchowego w uszach. W przypadku, gdy masz wysoki ubytek słuchu, będzie to znacznie sprzyjać efektowi wzmocnienia.

Podsumowaliśmy ten przewodnik dla Ciebie, w którym można znaleźć wszystkie informacje o otoplastyce. Nasi eksperci za pomocą aparatów słuchowych są bardzo zadowoleni, aby zapewnić Ci nie -wiązanie i bezpłatnie przez telefon. Z nami otrzymujesz rekomendacje i indywidualne porady dotyczące doskonałego aparatu słuchowego. W ten sposób możesz w przyszłości opanować wszystkie sytuacje słuchu. Na żądanie możesz umówić się na spotkanie z naszymi profesjonalistami z opieką słuchu bezpośrednio przez telefon.

Twój indywidualny uszkodzenie

Twój utrata słuchu jest indywidualna, a ucha wewnętrzna z kanałem dousznym jest tak samo niepowtarzalne jak odcisk palca. Oznacza to, że twoja sytuacja jest wyjątkowa i musi być odpowiednio zbadana i oceniana. Czy wiesz, że twój ucha wewnętrzna lub kanał do uszu jest tak wyjątkowy? Dlatego konieczne jest najpierw precyzyjnie precyzyjne wrażenie kanałów słuchowych, aby otoplastyka znalazła optymalne trzymanie w uszach.

Aby móc indywidualnie wyprodukować otoplastykę w celu uzyskania przyszłego aparatu słuchowego, akustyk wyświetla wrażenie. Tylko na podstawie tego otoplasty może dostosować się do kanału słuchowego, który następnie naprawdę pasuje do twojego ucha.

Tworzenie otoplastów jest ręcznie wykonane. Akustyk wprowadza masę silikonu do części kanału słuchowego, w którym ma być używana otoplastyka. Masa silikonowa twardnieje w uchu, dlatego akustyk z tym wrażeniem otrzymuje precyzyjne wrażenie kanału słuchowego. Jednak z wrażliwą skórą w uchu materiał nie zetknął się. Nasi akustycy działają tak ostrożnie i rutynowo, że proces jest dla nich całkowicie nieszkodliwy i bezbolesny. Na podstawie redukcji można wówczas stracić wszystkie szczegóły kanału słuchowego. Liczy się tutaj właściwy kształt, ponieważ w przeciwnym razie Twój aparat słuchowy nie pozostanie tam, gdzie powinien. W większości przypadków otoplastyka jest wytwarzana w specjalnym laboratorium.

Maksymalny komfort podczas noszenia aparatu słuchowego

Otoplastics są wykonane z silikonu lub innych tworzyw sztucznych, takich jak akryl. Decydującym czynnikiem jest natura z jednej strony, a z drugiej strony wrażliwość kanału słuchowego. Właściwości materiału są różne, to samo dotyczy stopnia twardości.

otoplasty twarda czy miękka?

Z reguły otoplastyka pozostaje w kanale słuchowym przez kilka godzin dziennie. Aby uczynić otoplastykę jak najmniej zauważalną, stosuje się zarówno miękkie, jak i twarde materiały.

Czasami zdarza się, że powodują one alergie używane do otoplastii. W takich przypadkach otoplastie mogą być nawet złocone lub oszklone. W rezultacie nie podaje się bezpośredniego kontaktu skóry z plastikiem. Termotec i neuakryl są również często stosowane jako tworzywa sztuczne bez alergenu.

Najważniejszymi właściwościami paszportów ucha dla aparatów słuchowych są:

  • Wysoka odporność
  • Tolerancja skóry
  • Fit

Ochrona słuchu otoplasty

Czy wiesz, że otoplastics mają inną opcję? Można je również nosić jako indywidualna ochrona słuchu. Istnieją nawet specjalne słuchawki, które służą jako ochrona słuchu z jednej strony, a z drugiej strony są używane do przekazywania dźwięku.

Otoplastics są również wykorzystywane jako indywidualna ochrona słuchu, ponieważ oferują lepszy komfort niż zwykłe zatyczki do uszu. Ponadto efekt ochronny jest znacznie lepszy.

Zwłaszcza profesjonalni muzycy, muzycy i inne grupy zawodowe, które muszą być w stanie zrozumieć dźwięki i język, głównie używać tej indywidualnej ochrony do słuchu.

Otoplastics nie fałszują dźwięku i częstotliwości języka i muzyki, co niestety często ma miejsce w przypadku prostych materiałów.

Również wielu moderatorów w telewizji i radiu, słuchawki doceniają jako otoplasties, a także siły bezpieczeństwa i reporterów. Łatwiej jest więc usłyszeć i zrozumieć język pomimo hałasu otoczenia. Cena dla takich otoplastics opiera się również na obszarze zastosowania, a ceny zależy między innymi od materiału.