Kopfhörer für Hörgeräteträger: Hörgeräte und Kopfhörer - geht das?

aparaty słuchowe i słuchawki - czy to możliwe?

Słuchawki

​​są niezbędne z życia zdecydowanej większości. Ale co się stanie, jeśli osłabienie słuchu zostanie ustalone, a noszenie aparatu słuchowego jest przepisywane? Nie musisz się robić bez słuchania muzyki. W tym artykule możesz dowiedzieć się, jakie opcje powstają w przypadku noszenia aparatów słuchowych i słuchawek

Słuchawki dla użytkowników aparatów słuchowych: Czy możesz nosić słuchawki z aparatem słuchowym?

Pytanie, czy słuchawki można nosić pomimo aparatów słuchowych, należy oglądać w zróżnicowany sposób. Jeśli nosisz słuch ido, poszukiwanie słuchawek jest stosunkowo łatwe . Niezależnie od tego, czy IIC, CIC, czy klasyczne ido-zwykle wszystkie te modele na słuchawkach lub przesadnie .

& lt; ü & gt; w przypadku HDO lub RIC Urządzenie usłyszenia najlepiej nadają się do słuchawek . dla modeli RIC i Rite W przypadku dotarcia do szczególnie dużych słuchawek, ponieważ słuchawki mogą być niepokojące, jeśli nie pasują do mikrofonu. Ponieważ tak samo aparaty słuchowe potencjalnie pochłaniałyby hałas zewnętrzny. Należy go również wypłacić za wystarczające usunięcie mikrofonu aparatu słuchowego z głośnika słuchawek, aby uniknąć informacji zwrotnych.

Ostatecznie wskazane jest testowanie różnych słuchawek w odniesieniu do ich indywidualnych preferencji . Więc wyszukiwanie może potrwać trochę czasu i utrudnić w zależności od modelu.

Używanie aparatów słuchowych jako słuchawek

Jeśli chcesz ominąć wyszukiwanie słuchawek, możesz również świadomie wybrać nowoczesny aparat słuchowy z funkcją Bluetooth i Streaming . Te aparaty słuchowe mogą być między innymi jako wymiana słuchawek , a czasem oferują osobne programy muzyczne, w których możesz doskonalić swoje wrażenia słuchowe. Tak więc oszczędzasz zakup dodatkowych słuchawek i ciesz się muzyką, podcastem i nawigacją bezpośrednio poprzez wyniki aparatów słuchowych.

Słuchawki z funkcją aparatu słuchowego

Raz po raz słyszysz odwrotnego wniosku, że słuchawki mogą być używane jako aparaty słuchowe , a tym samym podejmować funkcje obu urządzeń. W szczególności Apple ma stosunkowo szeroki zakres przydatnych funkcji, jeśli chodzi o funkcje słuchu. Medyczny aparat słuchowy nie zastępuje słuchawek . Możesz dowiedzieć się więcej o użyciu AirPods jako wymiany aparatu słuchowego tutaj .