Interton Hörgeräte: Move, Ready - Erfahrungen & Modelle

Interton Hearing Aids

Firma o nazwie Interon istnieje już od ponad 60 lat. Firma została założona w Kolonii w Niemczech. Dziś firma należy do duńskiej grupy GN. Z drugiej strony celem jest wytworzenie niedrogiego, aby uzyskać funkcjonalne aparaty słuchowe. Człowiek powinien być w stanie ponownie usłyszeć lepiej w nieskomplikowany sposób i zrekompensować utraty słuchu. Aparaty słuchowe są sprzedawane przez Interon w ponad 70 krajach na całym świecie.

Jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w akcji pomimo utraty słuchu, powinieneś rozważyć dobry aparat słuchowy. Rozwój techniczny osiągnął gwałtownie w ostatnich latach. Obudowa staje się coraz mniejsza, ale nowoczesne aparaty słuchowe zabłysły najnowszą technologią cyfrową i wydajnością.

Firma Interon

W 1962 r. Firma Interon została założona przez Hansa Herberta Türka i Helmutha J. Türka w niemieckim mieście Kolonii. Interton jest częścią duńskiej grupy GN od 2005 roku

Nacisk kładziony jest na:

  • Współczynnik wyników cen
  • Prosta operacja
  • Compacness
  • Comfort
  • Rozumowość języka

Te urządzenia są sprzedawane przez Intertone w ponad 70 krajach na całym świecie.

Najnowsze intertone aparaty słuchowe

Interton Move

Przeniesienie Interon od GN-Hearing jest optymalnie przystosowane do aktywnego stylu życia i oferuje łączność bezprzewodową, długą baterię do trzydziestu godzin i bezpośrednie przesyłanie strumieniowe. Z różnymi projektami ruch Interon obejmuje wszystkie rodzaje ubytku słuchu.

Koncentruje się na zbrojeniu kryształowych sygnałów akustycznych i języka w głośnych środowiskach - w końcu chcesz być w stanie aktywnie uczestniczyć w dyskusjach nawet w starszym wieku. Możesz śmiało ukryć zakłócenia i odgłosy wiatru, ruch Interon inteligentnie tłumi dźwięki bez sztucznego pojawienia się sytuacji. Ergonomiczny projekt i solidność sprawiają, że Interton porusza się idealnym towarzyszem w życiu codziennym.

Silna moc obliczeniowa

Aby ruch Interon mógł zaoferować idealne wrażenia dźwiękowe w dowolnym momencie, urządzenia są wyposażone w szybko obliczający układ. To analizuje sytuację i automatycznie dostosowuje do niej aparat słuchowy.

natychmiast gotowy do użycia

Przy zaledwie trzech godzinach ładowania aparat słuchowy jest natychmiast dostępny z pełną wydajnością. FILMAMIS LIDY INDUKTYWNY pobierają opłatę w zapewnionej stacji ładowania. Podłącz aparaty słuchowe ze smartfonem i ciesz się muzyką, podcastami lub tonem telewizyjnym z bezpośrednim przesyłaniem strumieniowym. Możesz także użyć smartfona jako zdalnego sterowania urządzeniami i dyskretnie dostosować objętość lub wykonać zmiany programu.

Interton Ready

=

Interton Gotowy jest wykonany dla iPhone'a i obejmuje wszystkie formy utraty słuchu. Jest dostępny w czterech poziomach wydajności oraz w projekcie RIC, HDO, CIC, ITE i ITC. Małe i dyskretne aparaty słuchowe specjalizują się w rozmowach w głośnych środowiskach i składają się z przyjaznego dla skóry materiału nanobowego.

Korzystasz również z bezpośrednich opcji przesyłania strumieniowego podcastu, muzyki i połączeń. Program wolumenu i słuchu, ustawiaj się na smartfonie bez zauważenia, że ​​możesz obsłużyć aparat słuchowy. Twój smartfon obsługuje również Cię, jeśli nie możesz znaleźć aparatów słuchowych. Finder aparatu słuchowego pokazuje bieżącą lokalizację twoich urządzeń.

Dzięki solidnemu projektowi aparat słuchowy towarzyszy ci w perspektywie długoterminowej. Technologia GN gwarantuje wysoką jakość w produkcji urządzeń.

Słuchaj indywidualnie z zdefiniowanymi programami słuchu

Interton Ready oferuje na przykład możliwość ustalenia osobistych programów słuchu dla muzyki. Daje to interonowi gotowi jakość dźwięku i kolor dźwięku, który jest całkowicie dostosowany do twoich potrzeb.

szum jest filtrowany przez urządzenia, a język jest dla nich wzmacniany. Możesz sam wybrać program słuchu lub użyć inteligentnego automatycznego automatycznego automatycznego automatycznego urządzeń. Następnie Twój aparat słuchowy dostosowuje się do odpowiedniej sytuacji bez interwencji. W rezultacie możesz aktywnie uczestniczyć w rozmowie w głośnych środowiskach.

Poziomy technologii i różnice w stosunku do intertone aparatów słuchowych

Większość produktów Interon ma w sumie cztery poziomy wydajności. Odnoszą się również do ceny aparatów słuchowych. W Interon jest najwyższy poziom technologii z liczbą 6. Jeśli masz wysokie standardy lub utrzymujesz aktywny styl życia, poziom technologii szósty jest szczególnie odpowiedni do aparatów słuchowych od InterTone.

W przeciwnym razie masz również opcję wyboru poziomu technologii na średnim i czterech, i dostępne są również takie intertone aparaty słuchowe. Jeśli masz typowe sytuacje słuchu, które są przewidywalne, a wymagania w życiu codziennym są proste, może to być poziom technologii cztery lub trzy.

Najprostszy poziom technologiczny dla InterTone aparatów słuchowych odnosi się do poziomu technologii z numerem 2. Ten poziom jest odpowiedni do dyskusji w małych grupach w cichym środowisku, dyskusjach jeden na jednego i kibice, którzy są mniej aktywni społecznie. Oczywiście możesz także zrobić z tym dobry telewizor.

App i wzmacniacz interon interton; Akcesoria

Akwaraty słuchowe z Interon oferują dodatkowe funkcje z akcesoriami dostarczonymi przez producenta. Centralne funkcje aparatów słuchowych można kontrolować za pomocą aplikacji międzytone.

  • App App App - Zagubione aparaty słuchowe można znaleźć za pomocą aplikacji Interton Sound. Ponadto połączenia bezprzewodowe do telewizji lub I-POD są kontrolowane za pomocą aplikacji Interton Sound. Aplikacja oferuje również opcję przechowywania osobistych preferencji programu słuchu. Aparaty słuchowe są wykonane dla iPhone i umożliwiają bezpośrednie przesyłanie strumieniowe za pomocą urządzeń Apple i dodatkowych funkcji podczas korzystania z niego z urządzeniem Apple.
  • TV Streamer 2 - TV Streamer 2 służy do przesyłania strumieniowego tonu telewizyjnego bezpośrednio do aparatów słuchowych. Możliwe są również połączenia z systemami stereo lub komputerami.
  • Multi Mic - Multi Mic obsługuje zbrojenie w rozmowach z odległości lub może być używane jako mikrofon tabeli.
  • Klip telefoniczny 2 - Klip telefoniczny 2 przesyła muzykę i ton wywołania aparatów słuchowych. Można to kontrolować za pośrednictwem aplikacji dźwiękowej.
  • zdalne sterowanie 2 - pilot 2 oferuje szybki sposób kontrolowania podstawowych funkcji aparatów słuchowych. Umożliwia to ustawianie wolumenu i programów i informowanie o statusie ładowania. Ponadto zdalne sterowanie można podłączyć do wielu mik.