Hörgeräte Versicherung mit MySecondEar!

Ubezpieczenie aparatów słuchowych od MyseCondear

Niezależnie od tego, czy brak opieki, szkód zewnętrznych, kradzieży lub straty - twoje aparaty słuchowe są narażone na wiele niebezpieczeństw, które nie zawsze są niepełne. Aby uniknąć wystąpienia kosztów naprawy, możesz wyjąć ubezpieczenie aparatu słuchowego, które daje całkowitą swobodę zmartwień w życiu codziennym lub podczas podróży!

Oblicz taryfę & gt; & gt;

Ubezpieczenie aparatu słuchowego i gwarancja: różnica

Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wyjąć ubezpieczenie, jeśli masz gwarancję na aparaty słuchowe. Różnica między ubezpieczeniem aparatu słuchowym a gwarancją polega na tym, że ta ostatnia obejmuje tylko produkcję i wady materialne. Szkody spowodowane niewłaściwym leczeniem lub naprawą nieautoryzowanych osób nie podlegają gwarancji.

Natomiast, w zależności od poziomu, nawet rażące zaniedbanie, umyślne szkody ze strony stron trzecich i akcesoria obejmują szkody. Kolejna różnica odnosi się do ograniczonego czasu gwarancji: dla niektórych producentów, na przykład oticon , fonak , Starkey i ​​rezerwacja , po 5 latach, w innych po 2 latach. Po wygaśnięciu tego okresu ryzyko obciążenia finansowego w przypadku szkód zagraża. Z ubezpieczeniem Twój aparat słuchowy jest objęty przez cały okres podaży.

Ubezpieczenie aparatu słuchowego: dlaczego ma to sens

Zaleca się wiele zagrożeń, na które ich cenne aparaty słuchowe są codziennie narażone, szczególnie po wygaśnięciu gwarancji. Bez względu na to, jak bardzo ostrożność, małe cuda technologii mogą się stale się zdarzyć, chociaż koszty naprawy nie są nieznaczne. Ubezpieczenie aparatu słuchowego obejmuje szeroki zakres możliwych szkód, a tym samym zapewnia optymalne bezpieczeństwo, co nie powoduje nieprzewidywalnego obciążenia finansowego w przypadku szkód.

W przypadku ochrony strat urządzenie jest chronione w przypadku utraty i kradzieży, komfort lub pełna ochrona oferuje dalsze zalety. Szczególnie godne uwagi jest pokrycie uszkodzenia wilgoci, na przykład spowodowane potem. Nie musisz też nosić się przez własne zaniedbanie lub strony trzecie.

Oblicz taryfę & gt; & gt;

Ubezpieczenie aparatu słuchowego: Dla kogo ma to sens

=
Zasadniczo ubezpieczenie aparatu słuchowego ma sens dla każdego, kto chce przygotować się na szkody, ponieważ ubezpieczenie gospodarstw domowych nie ma tutaj zastosowania. Bez względu na to, jak dokładnie traktujesz swoje urządzenia, jesteś niezwykle trudny do ochrony przed kradzieżą lub szkodami przez strony trzecie. Zwłaszcza w przypadku aparaty słuchowe , których producenci oferują dość krótką gwarancję lub które są szczególnie wysokiej jakości, bezpieczeństwo finansowe w formie ubezpieczenia.

Ubezpieczenie aparatu słuchowego: powinno to obejmować

W zależności od poziomu ochrony ubezpieczenie aparatu słuchowego powinno przynajmniej pokryć lub kradzież/rozbój (ochrona strat). Jednak wskazane jest jednak, jeśli uszkodzenie wilgoci, uszkodzenie akcesoriów lub poprzez błędy pracy, a także umyślne uszkodzenia spowodowane przez osoby trzecie podlegają ochronie (ochrona komfortu). Aby zaokrąglić firmę ubezpieczeniową, zabezpieczenie rażącego zaniedbania i nowo zwrotu w ciągu pierwszych trzech lat oferuje pełną swobodę zmartwień (pełna ochrona).

Oprócz zakresu ubezpieczenia aparatu słuchowego, reaktywność sponsora ubezpieczeniowego jest szczególnie ważna. W przypadku uszkodzenia należy zaoferować natychmiastową usługę, oprócz same aparaty słuchowe na wszystkich akcesoria a także otoplastiken rozszerzony. Zasadniczo przejrzystość usług, warunków i cen jest oznaką poważnego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie aparatu słuchowego: koszt

Koszty ubezpieczenia aparatu słuchowego wynikają z nowej ceny aparatów słuchowych i pożądanego terminu.

Ochrona strat rozpoczyna się w cenie urządzenia do 1000 € w wysokości 21,95 € (rocznie), w wieku powyżej 3 lat suma wynosi 62,95 € (20,98 € rocznie) przez cały okres, w przedziale cenowym wynosi 105 €, 95 € (17,66 € rocznie) 6 lat. Możesz znaleźć wszystkie dalsze ceny.

Oblicz taryfę & gt; & gt;

Ponieważ ochrona komfortu obejmuje większą szerokość szkód, ceny zaczynają się od 25,95 € rocznie, czyli od 73,95 € do 3 lat (24,65 € rocznie) lub 124,95 do 6 lat (20,83 EUR rocznie). W przypadku droższych aparatów słuchowych znajdziesz ceny w następującym przeglądzie.

Oblicz taryfę & gt; & gt;

Najbardziej kompleksowa swoboda zmartwień oferuje całkowitą ochronę. Oto cena w najniższej kategorii w wysokości 33,45 EUR rocznie lub od 94,95 € do 3 lat (31,65 € rocznie) lub od 161,95 € do 6 lat (26,99 EUR rocznie). W poniższym przeglądzie znajdziesz dalsze orientacje cenowe.

Oblicz taryfę & gt; & gt;