Hörgeräte reinigen mit Ultraschall: Ultraschallreiniger für Hörgeräte

Czyste aparaty słuchowe z ultradźwiękiem: Ultradźwiękowe czystsze dla aparatów słuchowych

Pył, kosmetyki, cerumen, produkty opiekuńcze - aparaty słuchowe są narażone na wiele czynników każdego dnia, które mogą prowadzić do zanieczyszczenie lub zaparcia . Aby tak długo zachować żywotność obiektów codziennych, nie powinieneś się zatem działać bez codzienne czyszczenie i suszenie ! Możesz znaleźć nasz ostateczny przewodnik po czyszczeniu i suszeniu aparatów słuchowych

W samym procesie czyszczenia należy wziąć pod uwagę kilka punktów. Z jednej strony w odniesieniu do materiałów używanych : Każdy, kto korzysta z artykułów gospodarstwa domowego lub środków czyszczących z miejsca przechowywania, może zrównoważyć swoje aparaty słuchowe. Zamiast tego należy użyć specjalnych narzędzia i produkty kuracyjne . Z drugiej strony proces suszenia jest decydujący. To powinno być przede wszystkim jedno: dokładne. Ponieważ woda może również powodować poważne uszkodzenie aparatu słuchowego. Tutaj są używane do sucha lub -kapseln .

Kąpiel ultradźwiękowa dla aparatów słuchowych

ALDAMY słuchawkowe nigdy nie mogą być wkładane do wody z ich doskonałą technologią ! W związku z tym tylko zewnętrzne, zdejmowane części aparatu słuchu-Umbrella, otoplasty i węża dźwiękowego, jeśli nie ma wyczyszczenia ex-litener -mogą być oczyszczone w łaźni ultradźwiękowej. Za pomocą światła ultrafioletowego bakterie i grzyby są eliminowane w ciągu kilku minut. Do czyszczenia ultradźwiękowego nie jest wymagane oddzielne środki czyszczące , sama woda jest wystarczająca do tego.

Pamiętaj o swoim aparatu słuchowym po szerokim oczyszczeniu . Poszczególne części można składać tylko w całkowicie suchym stanie. Możesz dowiedzieć się więcej o suszeniu w naszym przewodnik .