Hörgeräte mit dem Fernseher/ TV verbinden

Ograniczony słuch wpływa na prawie wszystkie obszary życia. Właściwie relaksująca telewizja jest wyzwaniem dla wielu codziennych wyzwań, ponieważ problemy ze słuchem ograniczają przyjemność telewizyjną. Na szczęście nowoczesne aparaty słuchowe nie są już zaprojektowane wyłącznie do wzmocnienia codziennych rozmów. Zamiast tego otwierają nowe możliwości uczestnictwa i normalności w celu przesłuchania przez połączenie z urządzeniami zewnętrznymi.

Telewizja z uszkodzeniem słuchu

Nie tylko twoja własna zabawa w telewizji jest zmniejszona, może być również interakcja - taka jak rodzina, przyjaciele lub partnerzy - również dotknięta sytuacją. Często może to być nawet pierwsze wskazanie redukcji słuchu. Jeśli chcesz oddać sobie i swoim współlokatorom zwykłe doświadczenie telewizyjne, masz różne opcje:

  • Słuchawki telewizyjne : Głównie pierwsze (przejście) rozwiązanie, gdy głośna telewizja bierze nerw. Istnieje jednak nieistotny problem: razem telewizja razem nie jest już możliwa podczas korzystania z słuchawek, ponieważ dźwięk jest wysyłany głośno lub za pomocą słuchawek.
  • Programy słuchu telewizyjnego : akustyk aparatów słuchowych może skonfigurować niektóre programy telewizyjne, które są następnie używane w odpowiednich sytuacjach. Zwłaszcza przy wysokich udziałach mowy, jak w wiadomościach, programy te wspierają zrozumienie słuchu. W przypadku języka, który występuje z dźwiękami i/lub muzyką w tle, może szybko stać się niezrozumiałe.
  • TV Streamer : W przypadku dodatkowych akcesoriów możliwe jest bezpośrednia transmisja dźwięku z telewizji na aparat słuchowy. W porównaniu z powyższymi opcjami wynik jest optymalną kombinacją jakości słuchu i dostosowanej objętości dla wszystkich innych. Pomimo połączenia z aparatami słuchowymi, inni teraźniejszości mogą usłyszeć dźwięk w pożądanym tomie. Dalsze ulepszenia dźwięku można dostosować za pomocą odpowiednich aplikacji.

Połącz aparaty słuchowe z telewizją

W międzyczasie wszyscy główni producenci aparatów słuchowych oferują odpowiedni streamery telewizyjne na ich aparaty słuchowe. Aby nawiązać związek między aparatem słuchu a telewizją, należy połączyć zarówno streamery telewizyjne, jak i telewizję, a także streamery i aparat słuchowy. Po raz wykonanie sprzężenia urządzenia zwykle łączą się automatycznie po włączeniu. Po części można połączyć kilka aparatów słuchowych z piosenką wiążącą telewizję. Dokładny proces połączenia i sprzężenia jest podobny, ale jest specyficzny dla producenta. Proces sprzęgania niektórych wybranych strumieni najpopularniejszych marek pokazano poniżej.

Adapter telewizyjny dla aparatów słuchowych

Różni producenci aparatów słuchowych oferują adaptery telewizyjne dla aparatów słuchowych w celu zwrotu telewizji. Wybór najpopularniejszych producentów można znaleźć tutaj:

Ototon Connect aparaty słuchowe z telewizją

adapter telewizyjny Ototon 3.0 : Adapter telewizyjny Ototona jest najpierw podłączony do źródła zasilania. Dostępne są cztery opcje połączenia z telewizorem do adaptera, w którym sam producent zaleca użycie TOSLink, ponieważ w ten sposób osiągnięto najlepszą jakość dźwięku. Ostatnim krokiem przygotowawczym musi być sprzężenie aparatów słuchowych z adapterem telewizyjnym. Możesz podłączyć tylko adapter na aparat słuchowy, ale sam adapter można sparować z dowolną liczbą urządzeń. Aby to zrobić, komora akumulatorów aparatów słuchowych musi zostać otwarta, a następnie ponownie zamknąć. Przynieś aktywowane aparaty słuchowe w pobliżu adaptera lub umieść je na nim. Gdy tylko diody LED świecą w sposób ciągły niebieski, kojarzenie jest zakończone. Teraz edycja zasięgu telewizji może być aktywowana w wyborze programu, o ile są one w zasięgu ręki.

Jeśli jesteś własnością streamer pro . Twój akustyk aparatów słuchowych musi sparować aparaty słuchowe tylko raz ze streamerem Per, a następnie możesz użyć zalet adaptera telewizyjnego.

Phonak Connect Lowings z telewizją

Phonak TV Connector : Złącze telewizyjne z Phonak musi najpierw podłączyć się do źródła zasilania i telewizji być połączone. Twoje aparaty słuchowe można sparować, naciskając przycisk połączenia złącza, jeśli ten pierwszy jest mniej niż jeden metr od niego. Ton potwierdzenia wskazuje pomyślne połączenie. Po pierwszym sprzężeniu aparaty słuchowe są automatycznie połączone, gdy tylko znajdują się w zasięgu ręki.

Obsługiwane aparaty słuchowe łączą się z telewizją

Remound TV Streamer 2 : Streamer Reound jest również podłączony do źródła zasilania i telewizji w Pierwszy krok. Łączenie aparatu słuchowego jest aktywowane przez krótkie otwarcie i zamknęło komorę akumulatorów aparatów słuchowych. Urządzenia baterii należy na chwilę umieścić do ładowarki i ponownie usunąć. Jednocześnie należy nacisnąć przycisk parowania na streamerze, aby aktywować krycie. Udana produkcja połączenia jest potwierdzona sekwencją tonową i jesteś gotowy do użycia streameru do telewizji. Możesz także ustawić sam adapter telewizyjny, w zależności od tego, czy nosisz aparaty słuchowe w jednym, czy z uchwytem, ​​czy chcesz otrzymać dźwięk mono czy stereo.

Widex Connect aparaty słuchowe z telewizją

szeroko zakrojona telewizja : Jak tylko grę telewizyjną z szeroką telewizją, połączenie z połączeniem z Asyrsy słuchowe mogą mieć miejsce. Aby to zrobić, otwórz krótko komory baterii, zamknij je ponownie i zbliżaj urządzenia do stacji. Sygnał światła jest wskaźnikiem udanego krycia. Przyjemność słuchania można również dostosować do głośności i dźwięku za pośrednictwem aplikacji.

Starkey Connect Less z telewizją

Streamer Streamer 2.4 : Podłącz streamer z elektrycznością i telewizją. Aby podłączyć aparaty słuchowe i streamery telewizyjne, wyłącz krótko i poczekaj chwilę, aż ponownie je włączysz. Asyrsy słuchowe muszą znajdować się w pobliżu stacji streamerowej, aby parowanie zakończyło się powodzeniem. Jeśli używane poniżej, streaming można uruchomić za pośrednictwem aplikacji i cieszyć się w zakresie 10 metrów.

Signia Hearing Aids łączą się z telewizją

sygnia strumieniowa telewizja : Twoja strumienia musi zostać najpierw podłączona i włączona do elektryczności i telewizji. Następnie wyłącz aparaty słuchowe i wróć. Aby rozpocząć automatyczne sprzężenie, umieść aparaty słuchowe na streamer. Połączenie zakończyło się powodzeniem, jeśli obie diody LED świecą w sposób ciągły niebieski.