ITE Hörgeräte: Was sind ITE Hörgeräte? | MySecondEar

ITE aparaty słuchowe: Co to są aparaty słuchowe?

ITE oznacza „wuszne” (w uchu) aparaty słuchowe, tj. Asyrsy słuchowe, które są noszone bezpośrednio w uchu. Te aparaty słuchowe są bardziej widoczne niż inne aparaty słuchowe IM-Each, takie jak CIC lub IIC. Asy słuchowe

ITE składają się z obudowy, która jest wkładana bezpośrednio do ucha, oraz głośnika, który wzmacnia dźwięk. Są one oferowane w różnych rozmiarach i kształtach (HS = pół powłoki, fs = pełna powłoka), aby upewnić się, że są odpowiednie dla każdego ucha.

ITE aparaty słuchowe są często używane do lekkiego do umiarkowanego ubytku słuchu. Jedną z wad aparatów słuchowych ITE jest to, że mogą one nie być tak potężne jak inne aparaty słuchowe, szczególnie przy poważnym ubytku słuchu. Zazwyczaj są nieco droższe niż inne aparaty słuchowe, ponieważ muszą być wytwarzane indywidualnie.

Jeśli wybierzesz aparat słuchowy ITE, ważne jest, aby dostosować go przez profesjonalnego profesjonalisty słuchu. Może to dopasować aparat słuchowy do twoich indywidualnych potrzeb i zapewnić, że siedzi i działa poprawnie.

ITE aparaty słuchowe są dobrym wyborem dla osób, które szukają rozwiązania dousznego do utraty słuchu i dobrze działają z niewielkim lub umiarkowanym ubytkiem słuchu. Powinny być jednak dostosowane przez profesjonalnego specjalistę od usługi słuchowej, aby zapewnić, że siedzą i pracują prawidłowo.