ITC Hörgeräte: Was sind ITC Hörgeräte? | MySecondEar

ADTAMY ITC: Co to są aparaty słuchowe ITC?

ITC oznacza „w kanale”, co oznacza w języku niemieckim „w kanale słuchowym”. Aparaty słuchowe ITC są rodzajem aparatów słuchowych, które są noszone bezpośrednio w kanale słuchowym. Są one większe niż całkowicie w aparatach słuchowych kanału dousznego i mniejsze niż aparaty słuchowe, które są noszone za ucha.

Akwarże słuchowe ITC są szczególnie odpowiednie dla osób, które mają lekki do umiarkowanego ubytku słuchu i których kanał uszu oferuje wystarczającą ilość miejsca, aby wchłonąć aparat słuchowy. Są również odpowiednie dla osób, które szukają atrakcyjnej alternatywy dla większych aparatów słuchowych.

Akustyk aparatów słuchowych ITC są dostosowywane przez akustyka aparatów słuchowych i zwykle są mniej widoczne niż większe aparaty słuchowe, ponieważ siedzą głębiej w kanale słuchowym. Jednak dla niektórych osób mogą być trudniejsze w użyciu, ponieważ są one mniejsze i trudniejsze do uchwycenia.

ITC aparaty słuchowe mają takie same funkcje, jak inne aparaty słuchowe, takie jak adaptacja objętości i wsparcie w rozróżnieniu języka w hałaśliwych środowiskach. Zazwyczaj są one obsługiwane z akumulatorami, ale na rynku istnieją już aparaty słuchowe ITC

ITC aparaty słuchowe mogą być dobrym wyborem dla niektórych osób, ponieważ są one mniejsze i mniej widoczne niż inne aparaty słuchowe. Jednak nie są one odpowiednie dla wszystkich ludzi i ważne jest, aby uzyskać porady akustyka aparatu słuchowego, aby znaleźć najlepszy aparat słuchowy dla poszczególnych potrzeb.