Hörgeräte im Flugzeug | MySecondEar

aparaty słuchowe w płaszczyźnie

Zastosowanie aparatów słuchowych w samolocie może stanowić wyzwanie dla niektórych osób. Głowy hałas silnika i różnica ciśnienia w kabinie mogą być wyzwaniem. Istnieje jednak kilka wskazówek i wskazówek, które mogą pomóc doskonale wykorzystać aparat słuchowy w samolocie.

Po pierwsze, użytkownicy aparatów słuchowych powinni upewnić się, że aparat słuchowy zostanie w pełni naładowany przed wejściem do samolotu. Wskazane jest również, aby zabrać ze sobą ładowarki lub zamienne akumulatory, jeśli aparat słuchowy poddaje się umysłowi podczas lotu.

Podczas lotu użytkownicy aparatów słuchowych powinni upewnić się, że Twój aparat słuchowy jest dobrze siedzący i że kontrola głośności jest ustawiona na odpowiednią głośność. Jeśli to możliwe, użytkownicy aparatów słuchowych powinni również spróbować znaleźć miejsce w pobliżu kabiny samolotu, ponieważ poziom hałasu w tym obszarze jest zwykle niższy.

Należy również zauważyć, że aparaty słuchowe są umieszczane w trybie lotu podczas lotu, gdy brzmi dźwięk dźwięku „pościowy pas bezpieczeństwa”. Jednak nie musisz usuwać ani wyłączać aparatów słuchowych. Tylko jeśli nosisz systemy słuchu, które wysyłają sygnały radiowe, musisz je umieścić w trybie lotu - jak ma to miejsce w przypadku smartfonów.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją pewne czynniki, które mogą wpływać na stosowanie aparatów słuchowych w samolocie, ale przy niewielkim przygotowaniu i odpowiednim ustawieniach użytkownicy aparatów słuchowych mogą również cieszyć się dobrym słuchaniem podczas lotu.