Hörgeräte selbst einstellen: Lautstärke, Hörprogramme, App
Set

same aparaty słuchowe: Volume, programy słuchu, aplikacja

Akty słuchowe to małe urządzenia elektroniczne, które pomagają osobom z problemami ze słuchem. Jeśli nosisz aparat słuchowy, ważne jest, aby był on poprawnie ustawiony, aby mieć najlepsze możliwe wrażenia słuchania. Oto kilka wskazówek i informacji na temat ustawiania aparatów słuchowych.

SET LIDY SET Volume

Objętość aparatu słuchowego można dostosować zgodnie z wymaganiami. Jeśli masz trudności ze zrozumieniem rozmów w głośnych środowiskach, pomocne może być zwiększenie objętości. Jeśli jednak masz problemy ze zrozumieniem cichych dźwięków lub głosów, może być bardziej sensowne zmniejszenie objętości. Tom można ustawić ręcznie za pośrednictwem kontrolera na aparatu słuchowym lub za pośrednictwem aplikacji na smartfonie.

Ustaw aparaty słuchowe samego

W niektórych przypadkach możesz ustawić własny aparat słuchowy, dostosowując głośność i inne ustawienia. Jest to szczególnie pomocne, jeśli jesteś w różnych środowiskach i chcesz odpowiednio dostosować ustawienia. Każdy aparat słuchowy oferuje różne programy słuchu. Istnieją różne programy, takie jak: restauracja, telewizja, muzyka, ciche otoczenie itp.

Ustaw aparaty słuchowe za pośrednictwem aplikacji

Niektóre aparaty słuchowe mają również aplikację, której można użyć, aby wygodnie zmienić ustawienia ze smartfona. Aplikacja umożliwia dostosowanie woluminu, dźwięku i innych ustawień bez konieczności ręcznego ustawiania aparatu słuchowego. Może to być szczególnie przydatne, jeśli jesteś w głośnym środowisku i szybko chcesz zmienić ustawienia bez konieczności usuwania aparatu słuchowego.

Adaptacja na aparat słuchowy

Adaptacja z odległości najpierw wydaje się nie do pomyślenia dla wielu osób noszących aparat słuchowy. Wady jakościowe lub potrzeba wiedzy technicznej są obawiane. Przeciwnie: cyfrowa regulacja zdalna jest technicznie równoważna, wymaga jedynie podstawowego obsługi smartfona, a także oferuje całą serię zalet w porównaniu z adaptacją na miejscu: Problemy są rozwiązane tam, gdzie występują - możliwe dzięki cyfrowej regulacji zdalnej, aby dostosować zdalne regulację Ustaw aparaty słuchowe w prawdziwych, codziennych sytuacjach słuchu i środowiskach. Zwiększa to prawdopodobieństwo sukcesu adaptacji.

Ogólnie ważne jest, aby Twój aparat słuchowy był prawidłowo ustawiony, aby mieć najlepsze możliwe wrażenia słuchania. Niezależnie od tego, czy wykonujesz ustawienia ręcznie, czy zmieniasz się za pośrednictwem aplikacji, istnieje wiele sposobów dostosowania aparatu słuchowego do twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli masz trudności z dostosowaniem aparatu słuchowego lub przyzwyczajenia się do słuchania aparatu słuchowego, powinieneś skontaktować się z akustykiem aparatu słuchowego, który może pomóc w zatrzymaniu aparatu słuchowego i przyzwyczaić się do słuchania aparatu słuchowego.