Hörgeräte und Hörgerätehersteller aus Deutschland | MySecondEar

Producenci aparatów słuchowych i aparatów słuchowych z Niemiec

Niemieckie aparaty słuchowe są ważną częścią niemieckiego przemysłu akustycznego rozprawy i w ostatnich latach zyskały dobrą reputację ze względu na ich jakość i technologię. W Niemczech znajdują się producenci aparatów słuchowych, którzy produkują innowacyjne i potężne urządzenia, aby zaspokoić potrzeby użytkowników aparatów słuchowych.

Jednym z najsłynniejszych niemieckich producentów aparatów słuchowych jest Siemens. Firma jest jednym z pionierów przemysłu słuchowego NePust i oferuje szeroki zakres aparatów słuchowych, które można dostosować do różnych rodzajów utraty słuchu i stopni. Siemens aparaty słuchowe są szczególnie znane z wysokiej jakości dźwięku i intuicyjnego działania. W 2015 r. Siemens aparaty słuchowe Siemens zostały sprzedane grupie Sivantos. Jednak technologia jest nadal używana z sygnałami słuchowymi Signia.

Dobrze znanym producentem aparatów słuchowych z Niemiec jest również usługą audio. Siedziba firmy znajduje się w Löhne, teraz firma istnieje od ponad 40 lat. Asyrsy słuchowe, które są sprzedawane przez tę firmę, są dostępne w ponad 30 krajach na całym świecie. Horst Peter Kühne jest akustykiem i specjalistą ds. Systemów słuchu. Pod koniec lat siedemdziesiątych założył swoją firmę, która jest obecnie znana jako usługa audio. Założył usługę audio po tym, jak nauczył się wielu interesujących faktów na temat korzystnych aparatów słuchowych w Ameryce, które zostały umieszczone bezpośrednio w uchu. Potem wrócił do Niemiec i założył firmę audio serwisową. Dlatego w firmie specjalizuje się w „Urządzeniach na uszach” dla uszu.

Warto również godne uwagi Firma Bernafon. Ma swoją siedzibę w Szwajcarii, ale fabryka aparatów słuchowych w Bernafonie w Berlinie. Firma, która jest częścią Demant Holding, oferuje aparaty słuchowe dla wszystkich rodzajów utraty słuchu i stopni i przywiązuje dużą wagę do rozwoju innowacyjnych technologii. Pomożenia słuchowe Bernafon są szczególnie znane z ich jakościowej i filigranowej konstrukcji.

Podsumowując, można powiedzieć, że Niemcy mają różnorodnych producentów aparatów słuchowych, którzy produkują urządzenia o wysokiej jakości. Producenci ci oferują aparaty słuchowe dla wszystkich rodzajów utraty słuchu i stopni i stale rozwijają nowe technologie w celu poprawy jakości życia przewoźników aparatów słuchowych. Niektóre z najlepszych niemieckich producentów aparatów słuchowych to Siemens i Audio Service. Wszyscy zdobyli dobrą reputację dzięki swojej jakości i technologii i pomagają Niemcom stać się ważnym miejscem dla przemysłu akustycznego słuchu.