Apple Hörgeräte - Tritt Apple in den Hörgeärte Markt ein? | MySecondEar

Apple aparaty słuchowe

Apple to dobrze znana firma technologiczna, która oprócz smartfonów, komputerów i innych urządzeń elektronicznych oferuje również AirPods. Apple „AirPods Pro” to bezprzewodowe słuchawki douszne, które można podłączyć do iPhone'a lub innych urządzeń Apple przez Bluetooth. Między innymi AirPods Pro oferuje ustawienia znane również z klasycznych aparatów słuchowych. Ale czy Apple naprawdę wchodzi na rynek aparatów słuchowych i zastępuje Apple Airpods Medical Heals? Chcemy odpowiedzieć na to pytanie w tym artykule.

Jedną z specjalnych cech słuchawek Apple jest ich projekt. Są małe i zwarte i można je wygodnie przenosić w uchu. Są również odporne na wodę i dlatego mogą być również noszone na zewnątrz podczas sportu lub innych zajęć.

Słuchawki Apple oferują również doskonałą jakość dźwięku. Mają aktywne tłumienie szumu, hałas tła zminimalizowany i ulepszał dźwięk muzyki i innych treści audio. Oferują również opcję dostosowania dźwięku i dostosowania go do poszczególnych preferencji użytkownika.

Słuchawki Apple są również bardzo wygodne w użyciu. Możesz po prostu kontrolować głosem lub za pomocą klawiszy roboczych w słuchawkach . Mają także zintegrowaną kontrolę głosową, która umożliwia użytkownikowi wykonywanie połączeń, kontrolowanie muzyki lub wysyłania wiadomości bez dotykania iPhone'a.

Zastosowanie AirPods jako aparatów słuchowych

Ustawienia korzystania z AirPods można dostosować do indywidualnej wydajności słuchu, aby stworzyć spersonalizowane wrażenia słuchowe. W przypadku konfiguracji audiogram utworzony z wyprzedzeniem może być podawany do aplikacji Health Apple. Ustawienia AirPods są następnie dostosowywane do potrzeb zarejestrowanych w audiogramie.

Wymień medyczne aparaty słuchowe AirPod?

Teraz pytanie wciąż zadaje Apple Airpods Medical Heals?

Wniosek można jasno powiedzieć: AirPods nie są aparatami słuchowymi i nie mogą zastąpić produktów medycznych. Ponieważ większość problemów ze słuchem występuje w obszarze wysokiej częstotliwości, brak wzmocnienia w tym obszarze jest szczególnie problematyczny. Ponadto, cięższych ubytków słuchu nie można traktować słuchawkami, które są przede wszystkim wysłuchane muzyki.

W przypadku niewielkiego ubytku słuchu AirPods można ulżyć w życiu codziennym, ale ograniczony komfort i żywotność baterii przemawiają przeciwko użyciu jako codziennego słuchacza. Jednak funkcja szumu tła, którą można użyć do kompensacji szumu usznego, jest szczególnie pozytywna