Wygaśnięcie cyfrowej regulacji zdalnej

=

Teaudiologia jest najwygodniejszym sposobem na usłyszenie. Do tego wymagane jest tylko kilka kroków:

 • Doradzamy telefonicznie i szukasz idealnych aparatów słuchowych dla Twoich wymagań i budżetu na naszej stronie internetowej.
 • , jeśli jest to dostępne, wyślij nam kopię bieżącego testu słuchu od Ciebie, albo przez post lub wygodnie jako skanowanie e -mailem.
 • Nasi eksperci od audiologii zatrzymują aparaty słuchowe dla krzywej słuchania, a my wyślemy Ci urządzenia według postu.
 • Ładujesz aplikację od producenta aparatów słuchowych i podłącz je do smartfona. To bardzo łatwe i wyjaśnimy, jak to działa.
 • Umówisz się na zdalne dostosowanie z jednym z naszych mistrzów opieki słuchowej. Na spotkaniu zobaczysz swojego akustyka przesłuchania na ekranie smartfona i podzielić się swoimi wrażeniami do słuchania. Ustawia aparaty słuchowe zgodnie z twoimi potrzebami bezpośrednio podczas rozmowy - tak jakbyś osobiście siedział razem.
 • Możesz także odwiedzić nas w jednym z naszych oddziałów w twoim regionie. Przy tej okazji możemy również w razie potrzeby wziąć uszy, aby uzyskać dla Ciebie niestandardowe paszporty uszu. Dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi na miejscu możemy również przeprowadzić ekspercki test słuchu, jeśli nikt nie jest jeszcze dostępny.
 • Regulacja paproci - czy ja też?

  =

  Jeśli masz połączenie internetowe i kompatybilny smartfon, odpowiedź jest bardzo jasna: tak! Zasadniczo regulacja zdalna różni się tylko od wdrożenia na miejscu, w którym profesjonalista od usługi słuchowej nie znajduje się w zwykłej odległości od 1 do 2 metrów. Niemniej jednak jest to osobista rozmowa, która oferuje możliwość bezpośredniej informacji zwrotnej i zadawania pytań.

  Zalety zdalnego korekty

  Adaptacja z odległości najpierw wydaje się nie do pomyślenia dla wielu osób noszących aparat słuchowy. Wady jakościowe lub potrzeba wiedzy technicznej są obawiane. Przeciwnie: cyfrowa regulacja zdalnej jest technicznie równoważna, wymaga jedynie podstawowego obsługi smartfona, a także oferuje całą serię zalet w porównaniu z adaptacją na miejscu:

 • Możesz ponownie dostosowywać aparaty słuchowe w ciągu 6 lat, jeśli to konieczne, bez konieczności chodzenia do sklepu specjalistycznego. Na przykład może to mieć sens, jeśli zmieni się słuch.
 • Jeśli istnieją różne sytuacje, w których chciałbyś lepiej zrozumieć, możemy dokonywać regulacji w różnych lokalizacjach. Na przykład ustawiamy aparaty słuchowe od nauczycieli, gdy staliśmy w klasie przed klasą. Lub przechodzimy na stół cotygodniowych stałych bywalców lub podczas oglądania telewizji z rodziną, lub lub ... możliwości są nieograniczone. Jedynym warunkiem jest funkcjonujący dostęp do Internetu.
 • Jeśli jesteś na wakacjach lub podróżujesz i masz problem z aparatami słuchowymi, możemy również pomóc w podróży.
 • Corona nauczyła nas, że czasami żaden osobisty kontakt nie jest możliwy. Może tak również być, jeśli jesteś chory i chcesz jednocześnie zoptymalizować swoją sytuację słuchu. Dzięki teleaudiologii jest to możliwe w każdej sytuacji!
 • Jak zarezerwować regulację zdalną?

  Można znaleźć korekty paproci w dowolnym momencie zarezerwowany tutaj

  Pod koniec każdego spotkania możesz dokonać dalszej daty z profesjonalistą w zakresie opieki słuchowej, aby zagwarantować długoterminowe wsparcie.

  Zapraszamy również do odwiedzenia nas w jednym z naszych sklepów specjalistycznych!

  Jeśli wolisz zrobić sobie przerwę na stronie, prosimy o umówienie się na spotkanie w naszych oddziałach w dowolnym momencie.

  W następujących lokalizacjach chętnie witamy: